Andrzej Kujawa zabił się po kontrolach skarbówki!

Andrzej Kujawa z Elbląga nie wytrzymał walki z fiskusem, odebrał sobie życie. Mężczyzna przez ponad 20 lat prowadził szkołę nauki jazdy. W 2010 roku urząd skarbowy uznał, że pan Andrzej księgował zaniżone kwoty za kurs, by zapłacić mniejszy podatek i nałożył dwie kary finansowe. Czarę goryczy przelało pismo, w którym urzędnicy zażądali, by mężczyzna zapłacił wszystko w jednej racie.

Więcej: http://www.elblag24.pl/fakty/87002-andrzej-kujawa-zabil-sie-po-kontrolach-skarbowki.html

 

4 myśli nt. „Andrzej Kujawa zabił się po kontrolach skarbówki!

  1. jozef

    Zabil sie bo nie wytrzymal wyniku patologi w ktorej dzialaja wszystkie szkoly nauki jazdy w polsce. Cene za kurs ustala konurencja, a koszty prawo. Porownajmy cena egzaminu w WORD wedlug kakulacji, pioniewaz WORDY nie maja konkurencji. 25 minut teoria i 45 minut egzamin z jazdy,cena egzaminu 140 zl.Samochody WORDY otrzymuja prawie za darmo od dilerow. Koszt w OSK 45 teoria i 60 minut jazda. Koszt cena kursu srednio 1000 zl podzielic na 30 daje 33 zl. Pewnie UKS mu wyliczyl zyskownosc na 50 % jak znam,tych fachowcow. Czyli 17zl godzina wg UKS. Oplaccie za to instruktora ZUS podatek drogowy od nieruchomosci wyklady , wyajmy podatek od plac kupcie pojazdy za normalna cene ,naprawy. I wiele innych kosztow.Kazdy z was by sie zabil.Odczepcie sie od instruktorow.Czemu nie ustala sie ceny za kurs , odgornie. Albo na gorze rzadza nieznajacy branrzy lub specjalna robota ,by trzymac ludzi za twarz.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>